Co zyskujesz zatrudniając koordynatorkę dnia ślubu? Trochę inaczej: -)

Dzień ślubu to ukoronowanie Twoich wielomiesięcznych przygotowań. W trakcie tego czasu na pewno setki, jeśli nie tysiące razy zastanawiałaś się, jak będzie wyglądał. Wyobrażałaś sobie siebie zakładającą sukienkę, idącą przed ołtarz czy tańczącą pierwszy taniec. W głowie masz wizję idealnego, perfekcyjnego wręcz dnia.
Niestety, czasami życie płata figle, i coś pójdzie zupełnie nie tak, jak to sobie zakładałaś .... Czasami będzie to zadeptany dywan w kościele, innym razem ktoś zapomni odebrać kwiatów z kwiaciarni, a jeszcze innym okaże się, że wujek z ciocią postanowili jednak przyjść z dziećmi, dla których nie zaplanowałaś miejsca przy stole....
Zapewniam Cię, że pomimo najstaranniejszego zaplanowania wszystkich szczegółów uroczystości coś nieprzewidzianego może się wydarzyć, a dokładając do tego niesamowite emocje, jakie będą Ci towarzyszyć w dniu ślubu może się zdarzyć, że nawet drobnostka może Cię wyprowadzić z równowagi. Po co więc fundować sobie dodatkowe stresy?
Kolejną sprawą jest ogromne zaangażowanie rodziców, sióstr czy braci w przygotowania. Na pewno nie raz korzystaliście z ich pomocy. Czy nie chciałabyś, aby w Twoim najważniejszym dniu razem z Tobą w pełni cieszyli się uroczystością i przyjęciem? Na pewno tak. Niestety, zwykle otrzymują oni zadania, jak np. odbiór wspomnianego bukietu, zrobienie kawy fotografowi, który zjawił się troszkę wcześniej, a Ty jesteś jeszcze nie gotowa, pomoc w zakładaniu sukni, ustawienie winietek na sali czy załatwienie dodatkowego pokoju dla przyjezdnych gości. A to tylko kilka z nich.
Zdarza się, że mama lub tata w ogóle się nie bawią, bo muszą stale odpowiadać na setki pytań organizacyjnych albo rozwiązywać powstałe problemy.
Aby uniknąć wszystkich powyższych sytuacji, powstała usługa koordynacji dnia ślubu. Co zyskujesz zamawiając ją na swoje wesele? Opiekę doświadczonej wedding plannerki od wczesnych godzin rannych aż do późnych godzin nocnych. To ona bierze na swoje barki wszystkie kwestie organizacyjne, począwszy od kontroli dekoracji kościoła i sali, przez odbiór kwiatów, opiekę nad gośćmi weselnymi, kontrolę pracy zatrudnionych podwykonawców aż po sprawdzanie, czy w łazience jest czysto i czy nie brakuje papieru. Jest Waszą opiekunką, która zrobi wszystko, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu przebiegł możliwie jak najbardziej bezproblemowo. Jest takie ładne zdanie, które też dobrze oddaje jej pracę: jest buforem pomiędzy Wami a problemem, ponieważ zrobi wszystko, aby rozwiązać kryzysowe sytuacje bez potrzeby informowania Was, jeśli jest to możliwe. Dlaczego? Abyście mogli w pełni cieszyć się sobą nawzajem. Ponadto, dzięki stworzonemu w porozumieniu z Tobą scenariuszowi uroczystości, każdy etap dnia ślubu zostanie szczegółowo zaplanowany, co znacznie ułatwi pracę zaangażowanym w ten dzień podwykonawcom, co zdecydowanie wpłynie pozytywnie na jakość świadczonych przez nich usług.
Chciałabym poruszyć jeszcze jedną kwestię, z którą się ostatnio spotkałam, a mianowicie cena za taką usługę. Koszty są różne, w zależności od regionu i wahają się pomiędzy około tysiąc a trzy tysiące złotych. Czy to dużo? Raczej nie, biorąc pod uwagę że na całą uroczystość przeznaczacie zwykle około sześćdziesięciu do stu tysięcy złotych. Ponadto musicie wziąć pod uwagę, że zatrudniona wedding plannerka pracuje bez przerwy przez kilkanaście godzin, dbając jednocześnie o kilkadziesiąt osób.
Poza tym czyż nie warto zapewnić sobie i najbliższym spokój i pewność, że ktoś się za Was wszystkim zajmie, a Wy w tym czasie możecie w pełni korzystać ze wspaniałych chwil, jakie niosą ze sobą zaślubiny?


 A teraz mała autopromocja :-)

Jeśli jesteś zainteresowana, zachęcam do kontaktu. 

Jesteś zainteresowana/ny współpracą?  Napisz do mnie w celu uzyskania większej ilości informacji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Chcesz otrzymywać więcej informacji i być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.