Atrakcje ślubne. Na które warto zwrócić uwagę?

W ostatnim czasie ciężko o wesele, w trakcie którego goście nie są zabawiani przez różnego rodzaju dodatkowe atrakcje. Z jednej strony to dobrze, ponieważ nadają przyjęciu charakter, jednak zbyt duża ich ilość może być przytłaczająca i odwrócić uwagę od tego, co najważniejsze, czyli od Was. Dlatego wybierając atrakcje ogranicz się do dwóch, góra trzech punktów.
Poniżej lista najfajniejszych pomysłów :
1. Fotobudka - absolutny hit wśród sposobów na uatrakcyjnienie przyjęcia. W ostatnim sezonie ślubnym gościła niemal na dwóch z trzech organizowanych weselach. Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć na jakiej zasadzie działa. A skąd taka popularność? Goście, po kilku głębszych :-) chętnie wygłupiają się i pozują przed aparatem, który na dodatek od razu udostępni im wspomnienie w postaci wydruku, który można zabrać do domu, i mieć świetną pamiątkę :-)
2. Animatorki dla dzieci - cudowna sprawa dla par, które na swoim weselu spodziewają się co najmniej kilku dzieci. Dzięki ich pomocy rodzice mogą chwilkę odetchnąć i chociażby zatańczyć, podczas gdy ich pociechami zajmują się profesjonalne nianie, oferujące szereg zabaw i gadżetów
3. Karykaturzysta - co prawda rzadko jeszcze spotykany, ale myślę, że jest to świetna alternatywa dla osób, którym znudziła się fotobudka.
caricature-artist-2230870_1280jpg
4. Emisja filmu z kościoła - atrakcja ta wymaga współpracy z naprawdę doświadczonymi filmowcami ślubnymi, ponieważ zmontowanie filmu z wydarzenia które miało miejsce zaledwie kilka godzin temu i będzie miał premierę na oczach Was i Waszych gości jest nie lada wyzwaniem. Mimo to, niektóre Pary Młode decydują się na taki pokaz, dzięki czemu mogą jeszcze raz, tym razem w swobodnej atmosferze, ale wciąż na gorąco przeżyć słowa przysięgi, a przy okazji zaskoczyć swoich gości.
5. Pokaz tańca - może to być występ profesjonalnych tancerzy, grup tanecznych lub samej Pary Młodej, jeśli tylko czuje się na siłach :-) Co do stylu, to jest on zupełnie dowolny, od tańca towarzyskiego, przez latino po zumbę czy break dance. Ważne, aby pasował do Młodych i ogólnej koncepcji wesela.
6. Występ artysty - wydając odpowiednie pieniądze, można zaprosić na swoje wesele każdego znanego artystę, który specjalnie dla Was wykona mini koncert. Jest to świetny pomysł na prezent dla drugiej połówki, zwłaszcza, jeśli jest prawdziwym fanem danej osoby.
7. Karaoke - świetny pomysł, zwłaszcza dla osób, które mają w rodzinie uzdolnione muzycznie osoby. Ponadto jest dość tani w przygotowaniu, ponieważ wystarczy jedynie ustalenie repertuaru z zespołem lub dj, i kilka wydrukowanych tekstów piosenek
audio-1851517_1920jpg
8. Pokaz barmański - zatrudnienie barmanów na weselu urozmaica wybór alkoholi i zmniejsza spożycie tradycyjnej wódki. Ponadto większość z nich oferuje pokazy, które niejednokrotnie są naprawdę imponujące. A jeśli jeszcze w trakcie swojego show zapraszają gości do pomocy, możecie mieć pewność że efekt "wow" będzie osiągnięty :-)
9. Balony z helem - wypuszczane przez gości pod kościołem lub w trakcie przyjęcia. Są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcecie zaangażować swoich gości do wspólnych działań. Na rynku dostępne są także balony ledowe, które pięknie świecą, dzięki czemu efekt wypuszczenia ich po zmroku jest jeszcze lepszy.
10. Film o parze młodej - często przybiera formę pokazu zdjęć opatrzonym komentarzem rodziców, świadków lub rodzeństwa. Odpowiednio przygotowany i skomentowany potrafi rozśmieszyć gości do łez. Dobrze, abyście Wy, jako osoby najbardziej zainteresowane, mieli wpływ chociaż na wybór zdjęć. To ma być w końcu atrakcja, a nie stres, że wszyscy zobaczą Wasze zdjęcia w krępujących sytuacjach.
11. Lampiony - podobnie jak balony ledowe, wypuszczane są po zmroku. Unosząc się w dużej ilości w niebo wyglądają nieziemsko i można je obserwować przez dłuższy czas, ponieważ są widoczne nawet z dużej odległości.
12. Fajerwerki - dość droga atrakcja, ale jednocześnie spektakularna. Pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie i profesjonalnej obsłudze, która zadba o to, aby żaden z gości nie znalazł się zbyt blisko miejsca, w którym będą one odpalane.
fireworks-1124136_1920jpg
13. Fontanny - czekoladowe, alkoholowe, z drinkami i czym tylko chcecie. Fajny pomysł, zwłaszcza, że nie zajmuje wiele miejsca i może być znakomitym ukoronowaniem stołu ze słodkościami lub stołu wiejskiego.
14. Proseccovan - jeszcze dość mało znany, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce to się zmieni. Jest to niewielkich rozmiarów mobilny van, który oferuje wyśmienitej jakości prosseco, prosto z Włoch.
Jesteś zainteresowana/ny współpracą?  Napisz do mnie w celu uzyskania większej ilości informacji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Chcesz otrzymywać więcej informacji i być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.